top of page

Moje usługi

Indywidualna opieka i doradztwo

Terapia rodzinna

Podczas sesji terapeutycznych będziemy pracować nad rozwiązywaniem bieżących problemów i budować pozytywne myślenie. Pomogę Ci zmienić Twoje reakcje i zapewnię cenne narzędzia do radzenia sobie z przeszkodami życiowymi. Mam pewność, że moja/e spersonalizowana/e Terapia rodzinna to będzie dla Ciebie korzystny i inspirujący wybór. Skontaktuj się i zarezerwuj wizytę już dziś.

Terapia dla par

Czujesz się ostatnio trochę gorzej i nic nie podnosi Cię na duchu? Być może nadszedł czas, aby zwrócić się o pomoc do licencjonowanego specjalisty. Terapia dla par to sesje, które pomagają pacjentom rozwijać pozytywne nastawienie, nawet w najbardziej skomplikowanych i trudnych okolicznościach życia. Zapraszam do kontaktu już dziś. Pozwól mi znaleźć najlepszy sposób, żeby Ci pomóc.

Terapia indywidualna

Jeśli Twój cel to Terapia indywidualna, certyfikowany Psychoterapeuta jest tu dla Ciebie. Prowadzę moich pacjentów na każdym kroku. Wdrażam różne metody, aby pomóc im rozwinąć nowe podejście do wszystkich, nawet najbardziej złożonych spraw życia. Skontaktuj się ze mną — zobaczmy, jak mogę Ci pomóc.

bottom of page